زیباترین مکان‌های‌ گردشگری تور استانبول در تابستان

شهر‌ استانبول دارای مکان‌های‌ گردشگری بسیار متنوع و جذابی برای مسافران تور استانبول است و همین موضوع‌ دلیل‌ اصلی‌ و مهمی است برای اینکه هر ساله گردشگران زیادی برای بازدید از این جاذبههای بی‌نظیر‌ وارد استانبول شوند . به همین دلیل ، تور استانبول از جمله بهترین و پرطرفدارترین تورها برای مسافران ایرانیان بشمار می رود‌که به دو صورت‌ هوایی‌ و زمینی‌ ارائه‌ می ‌شود . جدا از اینها استانبول شهری ا‌ست که باید‌ به آن سفر شود ، در کوچه‌ پس کوچه‌ هایش قدم‌ زد ، از مکانهای دیدنی آن باید لذت‌ برد و از عطر و طعم غذا‌ها‌ گرفته تا کافه‌ و دریا‌ و شکل خاص مسجدهایش کیف‌ کرد‌ و آن را به خاطر سپرد و کلی‌ تجربیات جدید را کسب کرد .

تور استانبول

توریستی ترین شهر‌ ترکیه یعنی استانبول در فصل‌ تابستان همچون سایر شهرهای ساحلی آن با جمعیت زیادی از گردشگران مواجه‌ میشود‌ و به همین دلیل تا حدودی هزینه‌های‌ سفر به استانبول در تابستان کمی بیشتر‌از‌سایر فصول سال می باشد که این موضوع به دلیل افزایش‌ نرخ بلیط‌ هواپیما‌ استانبول ، هتلهای استانبول و تعداد لیل هایی که قصد دارید در این ولایت اقامت داشته باشید بستگی‌ دارد . اگر‌ مسافر این شهر هستید باید بدانید که هزینههای هتل‌ در مرکز‌ شهر استانبول (تکسیم) کمی بالاتر است‌ اما انتخاب آنها از نظر‌ امکانات و فاصله تا مراکز خرید‌ استانبول بسیار‌ مناسب و منطقی‌ می‌باشد‌ .

از آنجاییکه تابستان به دلیل اینکه فصل‌ heigh season این کشور‌ است ، به همین دلیل نرخ‌ تورهای هوایی‌ استانبول مخصوصا در ماه آگوست نسبتا بالاتر می رود‌. منتها خوب این موضوع چیزی از پذیرایی گردشگران ایرانی کم نمیکند . اگر‌ مسافر تور‌ تابستان استانبول شدید‌ می بایستی مکانهای جذاب‌ این شهر را بشناسید که خوب در ادامه‌ قصد‌ داریم زیباترین مکانهای گردشگری تور استانبول در تابستان را بشما توضیحات کنیم .

پارک آبی آکوا مارین استانبول

آکوا مارین استانبول گزینه اول‌ ما در لیست پرطرفدارترین تفریحات استانبول در تابستان است و جزو پارک آبیهای معروف‌ این شهر هم شناخته میشود ، این پارک وسیع و بزرگ‌ آبی با نام آکوا مارین در محله‌ فاتح‌ قرار دارد‌ و از جمله تفریحات و سرسرههای آبی و هیجان‌ انگیز آکوا مارین می توان‌ به چاله‌ سیاه ، کامیکاز و سرسره بلند آن اشاره نمایش که شما را به سر شوق می آورد و از دیگر امکانات آکوا مارین می توان‌ به استخر المپیک و استخر‌ موج‌ اشاره‌ کرد که برای ساعاتی استراحت‌ در آب بسیار‌ جذاب و هیجان‌ انگیز هستند‌ و در ادامه‌ بازیهای دریایی ، رفتینگ ، استخر کودکان ، انیمیشن و . . . از دیگر امکانات این مجموعه‌ تفریحی بوده و اینکه گنجایش این پارک آبی 3000 نفر‌ شده است و برای دسترسی به این پارک آبی نیز‌ می توانید از سرویسهای رایگان‌ آکوامارین استفاده نمایید و تنها کافیست با شمارههای تماس‌ این مرکز‌ تفریحی تماس بگیرید و سپس در ساعت بیان شده در نزدیک ترین ایستگاه ممکن‌ حاضر باشید و یک روز به یادماندنی را در استانبول برای خود و دوستانتان رقم بزنید .

شرکت‌ در تور‌های‌ کشتی نوردی تنگه‌‌ بسفر

تنگه‌‌ بسفر یکی از زیباترین تنگه‌های توریستی جهان بشمار می رود‌که در شهر استانبول قرار گرفته است . تنگه ‌ای آبی که خط جدایی بخش‌ آسیایی از بخش اروپایی ناحیه می بوده است و اینکه به یکی از رمانتیک ‌ترین و جذاب‌ ترین بخش‌های استانبول آشنا میشود . جایی پر از کافه‌‌ها‌ و بار جذاب‌ و همینطور باشگاه‌های شبانه‌ برای انواع‌ خوش گذرانی ‌ها و . . . تنگه‌ ‌ای که تورهای متنوعی کل روزه برای بازدید از آن در شهر استانبول برگزار می ‌شود . همچنین‌ یکی از جذاب‌ ‌ترین تورهای گشت و گذار‌ در این تنگه تور‌ کشتی نوردی آن  که در اصل تورهایی که طی آن شما سوار‌ بر کشتی می‌ شوید تا لحظاتی شاد و به یادماندنی را در آن سپری کنید و زیباترین تصاویر استانبول را به چشم ببینید . در این کشتی ‌ها این امکان را دارید که بر روی عرشه بروید و در حالیکه بهترین نوشیدنی‌ها و خوراکی‌‌‌ها‌ را نوش‌ جان‌ میکنید ، چشم اندازی محصور کننده از شهر استانبول را نظاره‌گر‌ باشید . در سفر تابستانی‌‌ به استانبول پیشنهاد ما این است که هنگام‌ غروب‌ آفتاب‌ و شبهای مهتابی را برای شرکت‌ در این تورها انتخاب‌ کنید ، چرا‌که‌ هم هوا خنک ‌تر‌ است و هم سوسوی چراغهای شهر از دور‌ حال‌ و هوای دیگری دارد .

بازدید‌ از جزایر شگفت‌ ‌انگیز پرنس

در فاصله‌ یک ساعتی از شهر استانبول جزایری در دریای مرمره قرار گرفته اند که بخش شگفت ‌انگیزترین جزایر کشور ترکیه می بوده است . جزایری که به پرنس معروف هستند و تعداد زیادی‌ از گردشگران دنیا این منطقه را برای تفریح‌ تابستانی خود‌ در طول اقامتشان در این شهر انتخاب‌ می کنند . جزایری پر از آرامش و سکوت‌ و همینطور تصاویر بی‌‌ نظیر و بکر‌ که در اصل گزینه ای جذاب‌ ، بکر و ناب برای خلوت‌ ‌های عاشقانه . جزایری که در تمامی فصل‌های سال برای سفرهای مرور نشدنی گزینه ای بالا میباشد و در تاریخ های تابستانی با وجود گرمای هوا‌ هم مناسب میباشد‌ . ضمنا در سفر تابستانی ‌تان به استانبول به شما پیشنهاد می‌ کنیم یک روز صبح‌ زود‌ از خواب برخیزید و به این جزایر بروید و تا اواخر شب نیز به محل اقامتتان بازنگردید و کلی تجربه کسب کنید . از جمله تفریحات این جزیره می ‌توان‌ به درشکه سواری ، دوچرخه سواری ، قدمت زدن در میان کوچه‌‌ ها ، بهره‌‌ مندی از کافه‌‌ها‌ و رستوران‌ ها ، عکاسی از مناظر و تماشای کشتی ‌های تفریحی و . . . اشاره کرد . درشکه سواری در این جزیره بسیار‌ به یاد ماندنی و پرطرفدار است و اگر به این جزیره می ‌روید ، درشکه سواری‌ با دوستان و خانواده‌ را در برنامه خود‌ قرار دهید .

گشت و گذار در روستای کی ‌یی ‌کوی

روستای کی ‌یی‌ کوی‌ یکی از روستاهای ییلاقی استانبول است که در فصل‌‌ بهار و تابستان بی‌شک‌ بهشت می گردد . این روستا درست‌ جایی قرار گرفته که از مرکز شهر استانبول 2 ساعت فاصله‌ زمانی دارد و به لحاظ‌ فضا و تجربه ‎‌ای که برای شما به ارمغان می‌ آورد مثال‌ زدنی نیست . این منطقه‌ شما را غرق‌ در سکوت و آرامش می ‌کند‌ و احوالتان را سر جایش می‌ آورد و شما در این جا می توانید کلی‌ تصاویر‌ بکر و محض از طبیعت و مردمانی خونگرم که از شما گرم و عالی میزبانی می ‌کنند ، آزمون کنید . اینجا جایی است که در پیش کافه ‌های روستایی ‌اش می ‌توانید ذهن انگیزترین نوشیدنی‌های سرد و گرم ترکیه را نوش‌ جان‌ نمائید .

تفریحات شبانه‌ تابستانه در استانبول

در تابستان موقع های استانبول آفتابی و درخشان هستند و در این بازه هنگامی تفریحات تابستانه در استانبول خیلی محبوب و شلوغ می گردند که تفریحات شبانه‌ شهر هم از این قاعده مستثنی منهدم . در این عصر محلههای جنب به تنگه بسفر سرشار از گردشگر می گردند و انسان ها برای لذت بردن از خوشگلی این تنگه‌ دور‌ هم جمع می شوند و با قدم نواختن روی پل گالاتا یا سایر خدک ها از طبع و فضای دلنشین و بانشاط کلی لذت می مارک . دورهمیهایی که در جانب تنگه بسفر انجام می گردند ، بی‌گمان در نقل‌مکان با تور استانبول شما فراموش نشدنی هستند ، گویا در قلب شناخت عوام ترکیه قدم می زنید . بنابراین برای این که بیشتر‌از‌مناظر لذت ببرید ، می توانید به غذاخوری ها و کلابهایی بازگشت کنید که دارای صفه و برنامههای مفرح و متفاوت هستند . برزن هایی نمونه آرناوتکوی Arnavutköy ، کلینگارتن Kleingarten ، ساحل سوما Suma و . . . می توانند برای لذت بستن از سواحل و مناظر بسفر بسیار منحصر به فرد باشند .

تور استانبول نامی گشت

جزیره بویوک ‌آدا ، چشم اندازی رویایی از استانبول
از دیگر جزایر معروف استانبول ، جزیره بویوک‌ آدا می باشد که بخشی از جزایر پرنسس محسوب می ‌شود . جزیره بویوک ‌آدا در زمان امپراتوری‌ بیزانس به عنوان تبعیدگاه و هم منطقه‌ ‌ای برای مراسم‌ها و مناجات ‌های مذهبی شمار میشده است . شنیدهها مشعر از این است که در این جزیره حتی یک کاخ و یک کلیسا راست در زمان امپراتوری بیزانس یعنی سال 569 میلادی برای نیایش و نیایش ساخته شد . لازم به یاد است که در دوران عثمانی همچنین این جزیره اغلب منطقه ‌ای تفریحی برای یونانیان و یهودیانی هست که در استانبول سکونت داشتند و بیشتر خانه‌ها و بناهای قدیمی این جزیره نیز متصل به همان هنگام هاست .

بی شک امروزه جزیره بویوک ‌آدا تبدیل به موزه ‌ای قدیمی و حیرت‌انگیز شده که همگان می ‌توانند از آن رایگان بازدید‌ نمایند . از دیگر بناهای کهن این جزیره کلیسای آیا بورکی است که آورده شده که بلندای این کلیسا‌ به شکلی بوده است که می ‌توانید از فراز آن افزون بر تماشای تمامی وسعت جزیره ، به افق شهر استانبول همان دیدی جادار داشته باشید . در این جزیره نیز همانند جزیره پرنسس استراحت در کافه ‌های دنج ، صرف غذا در رستوران‌‌های‌ سنتی‌ ، عکاسی ، درشکه اتومبیل شخصی ، دوچرخه سواری ، پیاده روی و خرید از مغازه زیبا و سنتی آن از جمله تفریحات این جزیره یادشده می توان که می‌ توانید به دور از شلوغی و همهمه شهر ، از صبح تا غروب آفتاب در کنال آسودگی لذت ببرید .

گشت و تفریح در مرکزها خریداری استانبول
یکی از حقیقی ترین و مهمترین دلایلی که بیشتر گردشگران فصل تابستان را برای سفر انتخاب می کنند ، بدون‌تردید خرید است . وجود کانون‌ها خرید و فروشگاههای درشت و متنوع که شامل انواع و انواع اجناس با تخفیفهای باورنکردنی ، لذت خریداری را برای شما عزیزان در این سفر مضاعف می نماید . البته تولید و عرضه پوشاک در ترکیه ، قدمتی دیرینه داراست و به همین سبب خرید لباس و پوشیدنی منفذ بسیار بیشتر از بازمانده اجناس طرفدار و خواهان و طرفدار داراست . از مشهورترین مرکز معامله استانبول ، آکمرکز می باشد که روزانه سیل عظیمی از گردشگران برای خرید لوازم نزدیک روانه آن می گردند . استانبول مرکزها خرید‌ محلی زیادی هم در خود جای داده است ، که علاوه بر بافت قدیمی ، کالاهای و صنایع دستی محلی در آن به وفور پیدا می شود .

در نهایت اگر تصمیمتان قطعی است که تور استانبول یا تور آنتالیا را برای گذراندن تعطیلات تابستان را انتخاب بکنید ، باید بگوییم که شما عزیزان می توانید با انتخاب تورهای تابستان استانبول 1400 از طرف مجموعه نامی‌ گشت که شامل تور‌های‌ متنوع و پیوسته به صرفه شده است ، کیفیت و آرامش را در بالاترین میزان را تجربه نمائید . حتماً ناگفته نماند که افرادی که مایل به شرکت‌ در تورهای استانبول در تعطیلات تابستان امسال می باشند ، می توانند جمع بر مراجعه به namigasht .com سایت نامی گشت‌ ، با شماره تلفن 5 رقمی ما بشماره XMR کردن مجموعه مطرح کنند و مژده‌ اینکه شما می توانید در کنار تور مسافرتی خود از پشتیبانی 24 ساعته و در حین‌ سیاحت آژانس‌ نامی‌ گشت‌ بهره‌مند‌ شوید و سفری لذت‌ بخش را آزمایش دهید