ساعت هوشمند Huawei Watch GT3؛ معرفی امکانات ساعت

برند هواوی در طراحی ساعت های هوشمند همیشه پیشتاز است. این ساعت ها امکانات بی نظیری به کاربران هدیه می دهد. شیک بودن و داشتن استایل عالی در کنار امکانات زیادی که ساعت هوشمند Huawei Watch GT3 دارد باعث شده تا یک گزینه مناسب برای همه مردم باشد. در این ساعت هوشمند می توانید تماس های خود را مدیریت کنید، به آنها پاسخ دهید و پیام های خود را جوابگو باشید.

ساعت هوشمند Huawei Watch GT3

امکانات ساعت هوشمند Huawei Watch GT3
یکی از امکانات بی نظیر این واچ داشتن حسگر تشخیص ضربان قلب است. همچنین در این ساعت از سنسور دماسنج و فشار سنج هوا می توانید بهره ببرید. حسگر شتاب سنج برای پیاده روی، حسگر ژیروسکوپ و قطب نما از دیگر امکانات آن است. باتری Huawei Watch GT3 برای 7 تا 14 روز پاسخگوی نیازهای شما می باشد. استفاده از تکنولوژی های پیش رفته این ساعت را از هم رده های خود متمایز کرده است.
Huawei Watch GT3 در دو مدل XMR این دو نوع را انتخاب نماید. دوست داران طبیعت و ورزشکاران به این ساعت هوشمند قطعا نیاز دارند تا در زمان ورزش، به تماس های خود پاسخ دهند، سلامتی خود را چک کنند و استایل زیبایی داشته باشند.
برای آشنایی بیشتر با واچ فیت جی تی 3 به هواوی در ایران مراجعه کنید و اطلاعات دقیقی از این ساعت هوشمند جذاب به دست آورید.