4 سایت آگهی در ایران با رتبه ی بالا

از آنجایی که در عصر جدید، تبلیغات نوین در اینترنت انجام می گیرد، بخشی از این بازاریابی مربوط به سایت های آگهی می شود. اکثر سایت های آگهی قابلیت آگهی رایگان را نیز دارند که درج آن اصطلاحاً از هیچی بهتر است. اما با درج آگهی ویژه در این سایت ها می توان، هم برای سایت خودمان با توجه به امکان درج لینک، بازدید فراهم کنیم و رتبه ی سایت را در موتورهای جستجو بالا ببریم (یکی از روش های سئو) و هم به طور مستقیم محصول خود را تبلیغ کرده ایم. برخی از این سایت ها را معرفی می کنیم:

1- سایت دیوار divar.ir

شناخته شده ترین سایت درج آگهی و نیازمندی که معمولاً می توان کالاهای دسته دوم را بدون واسطه، خرید و فروش کرد. رتبه جهانی الکسای آن ۳۸۸ و رتبه داخل ایران آن ۹ می باشد. این سایت یک سایت با بازدید فراوان جهانی است که داخل کشورمان نیز طرفداران فراوانی دارد.

2- سایت خرید و فروش شیپور sheypoor.com

سایت شیپور نیز مانند سایت دیوار یک سایت خرید و فروش کالا و خدمات می باشد که خریدار و فروشنده را بدون واسطه به یکدیگر متصل می کند. رتبه الکسای جهانی آن ۱۸۰۷ می باشد و رتبه الکسای ایران ۴۳ است که بعد از سایت دیوار در مقام دوم قرار دارد.

3- سایت iran-tejarat.com

یکی دیگر از سایت های برتر آگهی و نیازمندی با رتبه ی بالا است که رتبه جهانی آن ۱۰۳۱۹ و رتبه داخل ایران آن ۲۵۵ کشوری است. سایت هایی که مشابه این سایت از نظر مخاطب است عبارتند از: سایت ایستگاه، نیاز روز، سایت "رایگان بفروش" (sellfree)، دیوار و شیپور

7- سایت نیازمندی  niazmandia.ir

سایت نیازمندیا مختلف در ایران با رتبه ۴۰۰۰۰ جهانی و رتبه داخلی ایران ۱۰۳۷ است. بیشترین بازدید کنندگان آن از کشور ایران و آمریکا می باشد.