پررنگ و روشن 3 حلقه زنانه سنگی

یک نفره الماس درخشان اغلب به عنوان  سنتی دیده می‌شود، اما برای خانم‌هایی که می‌خواهند یک حلقه سنتی با رنگ‌بندی بیشتر داشته باشند ، انگشتر زنانه سه سنگ یک انتخاب عالی است !

سه انگشتر زنانه سنگی دارای یک الماس مرکزی با دو سنگ کناری است. سبک و اندازه این سنگ ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

نمایندگی کامل

یک سه گانه درخشان یک حلقه زیبا را ایجاد می کند، اما این تنها دلیلی نیست که بسیاری از زنان به این طرح کشیده می شوند. زنان عاشق سه انگشتر زنانه سنگی می شوند زیرا نماد آن است. این طرح به منظور نشان دادن گذشته، حال و آینده یک زوج در کنار هم است. زنانی که انگشتر زنانه سه سنگی به دست می‌کنند، می‌توانند با نگاه کردن به انگشت خود، خاطرات گذشته را به یاد بیاورند، در لحظه زندگی کنند و با نگاهی به انگشت خود  به آینده نگاه کنند.

با انتخاب انگشتر زنانه از هاتف ساعتچی لذت ببرید!

این حلقه‌ها فقط جواهرات زیبایی نیستند، بلکه جشن زندگی مشترک شما هستند! به حلقه های نامزدی سه سنگی مورد علاقه ما نگاهی بیندازید:
انگشتر زنانه الماس ذوزنقه ای از طلای سفید (1/3 ctw)
نه 10 انگشتر زنانه الماس ذوزنقه ای از طلای سفید (1/3 ctw)

دو الماس تراش ذوزنقه کاملاً منطبق در این انگشتر زنانه الماس طلای سفید ست شده اند که بر انتخاب شما از الماس مرکزی تأکید می کند (شامل نمی شود). وزن کل الماس تقریباً 1/3 قیراط و با افتخار در ایالات متحده ساخته شده است.

حلقه نامزدی الماس ذوزنقه ای از طلای سفید (1/3 ctw)

قیمت ما: 41 میلیون تومان

انگشتر زنانه الماس باگت از طلای سفید (1/4 ctw)
نه 9 انگشتر زنانه الماس باگت از طلای سفید (1/4 ctw)

دو الماس باگت مخروطی در این انگشتر زنانه الماس طلای سفید ست شده اند که بر انتخاب شما از الماس مرکزی تاکید دارد. وزن کل الماس تقریباً 1/4 قیراط و با افتخار در ایالات متحده ساخته شده است.

حلقه نامزدی الماس باگت از طلای سفید (1/4 ctw)

قیمت ما: 31.800.000 تومان

انگشتر زنانه ترلیس سه الماس از طلای سفید (1/2 ctw)
نه انگشتر زنانه 8 ترلیس سه الماس از طلای سفید (1/2 ctw)

دو الماس تراش گرد کاملاً منطبق در این انگشتر زنانه الماس طلای سفید ست شده اند که بر انتخاب شما از الماس مرکزی تأکید دارد. وزن کل الماس 1/2 قیراط و ساخت آمریکا.

حلقه نامزدی ترلیس سه الماس از طلای سفید (1/2 ctw)

قیمت ما: 43.200.000 تومان
حلقه الماس برجسته تریلیون با طلای کلاسیک (1/2 Ctw)
نه حلقه الماس برجسته 7 تریلیون با طلای کلاسیک (1/2 Ctw)

برلیان تراش دو تریلیون درخشان این انگشتر زنانه الماس طلا را برجسته می کند و بر انتخاب شما برای الماس مرکزی تأکید می کند (شامل نمی شود). وزن کل الماس تقریباً 1/2 قیراط و در ایالات متحده ساخته شده است.

حلقه الماس برجسته تریلیون با طلای کلاسیک (1/2 Ctw)

قیمت ما: 62.400.000 تومان
انگشتر زنانه یاقوت نگینی از طلای سفید
نه انگشتر زنانه 6 یاقوتی گرد از طلای سفید

دو سنگ جواهر یاقوت برش گرد کاملاً منطبق در این انگشتر زنانه با سنگ طلای سفید ست شده اند که بر انتخاب الماس مرکزی شما تأکید می کند. وزن کل تقریباً 2/5 قیراط و ساخت آمریکا است.

حلقه نامزدی یاقوت نگینی از طلای سفید

قیمت ما: 32.800.000 تومان
انگشتر زنانه الماس مارکیز از طلای سفید (1/3 ctw)
نه 5 انگشتر زنانه الماس مارکیز از طلای سفید (1/3 ctw)

دو الماس تراش مارکیز کاملاً منطبق در این انگشتر زنانه الماس طلای سفید ست شده اند که بر انتخاب شما از الماس مرکزی تأکید می کند (شامل نمی شود). وزن کل الماس تقریباً 1/3 قیراط و در ایالات متحده ساخته شده است.

حلقه نامزدی الماس مارکیز از طلای سفید (1/3 ctw)

قیمت ما: 37.500.000 تومان
انگشتر زنانه 3 سنگی ترلیس با طلای کلاسیک
نه 4 3 انگشتر زنانه الماس داربست سنگی با طلای کلاسیک

دو الماس تراش گرد کاملاً منطبق بر روی این انگشتر زنانه الماس سه بند سنگی با طلای کلاسیک ست شده اند که بر انتخاب شما از الماس مرکزی تأکید می کند. وزن کل الماس 1 قیراط در  آمریکا ساخته شده است.

حلقه نامزدی 3 سنگی ترلیس با طلای کلاسیک

قیمت ما: 99.000.000 تومان
انگشتر زنانه یاقوت کبود گرد طلای زرد
نه انگشتر زنانه 3 گرد یاقوت کبود در طلای زرد

دو سنگ جواهر یاقوت کبود برش گرد کاملاً منطبق بر روی این انگشتر زنانه طلای زرد ست شده اند که بر انتخاب الماس مرکزی شما تأکید می کند. وزن کل تقریباً 2/5 قیراط و ساخت ایالات متحده آمریکا است.

حلقه نامزدی یاقوت کبود گرد طلای زرد

قیمت ما: 27.000.000 تومان
انگشتر زنانه تریلیون الماس در طلای زرد (1/3 ctw)
نه انگشتر زنانه 2 تریلیون الماس در طلای زرد (1/3 ctw)

دو الماس تراش تراش کاملاً منطبق در این انگشتر زنانه طلای زرد با الماس تراشیده شده اند که بر انتخاب شما از الماس مرکزی تأکید می کند (شامل نمی شود). وزن کل الماس تقریباً 1/3 قیراط و در ایالات متحده ساخته شده است.

حلقه نامزدی تریلیون الماس در طلای زرد (1/3 ctw)

قیمت ما: 32.800.000 تومان
انگشتر زنانه ترلیس پرنسس با طلای سفید
نه 1 انگشتر زنانه برش دار پرنسس با طلای سفید

دو الماس تراش پرنسسی کاملاً منطبق در این انگشتر زنانه تراش پرنسسی با طلای سفید ست شده است که بر انتخاب شما از الماس مرکزی تأکید دارد. وزن کل الماس تقریباً 1/4 قیراط و با افتخار در ایالات متحده ساخته شده است.

حلقه نامزدی ترلیس پرنسس با طلای سفید

قیمت ما: 26.800.000 تومان
درخشش و درخشش بیشتر با سه

جفت کردن سه سنگ هم شکل با هم ظاهر تمیزتری ایجاد می کند، در حالی که انتخاب سنگ های کناری که با سنگ مرکزی همخوانی ندارند منحصر به فردتر است. الماس‌های تراش باگت، تریلیون و ذوزنقه‌ای برای سنگ‌های کناری در این محیط ایده‌آل هستند، به خصوص به این دلیل که به زیبایی با سنگ‌های مرکزی در اشکال و اندازه‌های مختلف جفت می‌شوند. استفاده از سنگ های قیمتی پررنگ مانند یاقوت، یاقوت کبود یا زمرد به عنوان سنگ های کناری، رنگ و بویی را به محیط اضافه می کند.

چیدمان سه سنگ یک طرح کلاسیک است که هرگز از مد نمی افتد. مجموعه کامل حلقه های نامزدی الماس ما را بخرید تا همین امروز حلقه مناسب را پیدا کنید!