ساعت مچی مردانه چه تفاوتی با ساعت مچی زنانه دارد؟

چگونه می توانی تفاوت را بیان کنی؟

شایان ذکر است که ساعت‌های مردانه معمولاً از نظر اندازه از ساعت‌های زنانه متمایز هستندو نیز قیمت ساعت های زنانه با ساعت های مچی مردانه متفاوت هستند و از نظر ظاهر ویژگی‌های ظریف‌تری دارند.

ساعت های زنانه تنوع بسیار زیادی دارند و هم جنس ساعتهای مچی زنانه خیلی تنوع زیادی نسبت به ساعتهای مچی مردانه دارند برخی از ساعت های زنانه بیشتر تزئینی هستند و دارای سنگ های قیمتی یا سایر ویژگی های تزئینی هستند.

نکات و نکاتی برای انتخاب ساعت مچی مردانه چیست؟

با توجه به اینکه یک ساعت مجلسی همان ساعتی است که می‌خواهید مکمل لباسی باشد که برای موقعیت‌های تجاری یا رسمی می‌پوشید، باید با یک کت و شلوار خوب به نظر برسد. این نکات ساده باید شما را به سمتی سوق دهد که به جای اسپرت بروید:

سایز - ساعت‌های لباس باید به اندازه‌ای باریک باشند که زیر کاف پیراهن لباس شما قرار بگیرند.

بند - چرم مطمئن ترین گزینه شما برای یک ساعت برای ست کردن با لباس است. این ظریف، شیک و جذاب است.

صورت – ساده برای لباس پوشیدن بهترین است. ساعت سفید با اعداد رومی رایج است، اما تنوع زیادی دارد.

مورد - گرد، مربع یا مستطیل. تا زمانی که قاب به رنگ طلایی یا نقره ای باشد، شکل آن مهم نیست.

از این نظر، یک ساعت مینیمالیستی را می‌توان نسخه معاصر ساعت جیبی اصلی قرن نوزدهمی نامید

فن آوری جدید چیزی است که ساعت را در داخل نیرو می دهد. نوع آن می تواند تفاوت زیادی در قیمت ایجاد کند، بنابراین باید درک اولیه ای از هزینه ای که برای آن پرداخت می کنید داشته باشید  یعنی تفاوت بین حرکات مکانیکی سنتی (که شامل ساعت های اتوماتیک می شود) و حرکات کوارتز با باتری. کوارتز ارزانتر و دقیق تر است، اما اغلب کمتر جالب توجه است.

حرکات مکانیکی دقیقاً به این دلیل ارزش دارند که ساخت آنها پیچیده‌تر، دشوارتر و گران‌تر است - و خوب است که نگران تعویض باتری نباشید، زیرا انرژی آنها توسط فنر باز شدنی تامین می‌شود. حرکات خودکار نیز مکانیکی هستند و هنگامی که مچ دست خود را حرکت می دهید برای حفظ حرکت فنر از روتور استفاده می کنند.

ساعت‌های این فروشگاه عمدتاً توسط برندهای بزرگ تولید می‌شوند یا به صورت دسته‌ای توسط برندهای کوچک‌تر با تکیه بر تامین‌کنندگان شخص ثالث ساخته می‌شوند. شما هنوز هم می توانید مواد و حرکات عالی را در سطح ابتدایی دریافت کنید، و این چیزی است که باید انتظار داشته باشید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید:

حرکات اتوماتیک سوئیسی یا ژاپنی. اگر هزینه زیادی برای ساعت‌های لوکس خرج می‌کنید، احتمالاً بیشتر به ساعت‌های مکانیکی خودکار نگاه می‌کنید تا کوارتز با باتری ارزان‌تر. در این سطح قیمت، از حرکات خودکار ژاپنی قدیمی‌تر و پایین‌تر که قابلیت هک کردن یا پیچ‌شدن دستی ندارند، خودداری کنید. برخی از ساعت‌ها دارای حرکات مکانیکی به صورت دستی هستند، اما خودکار راحت‌تر است و برای خریدارانی که برای اولین بار خریداری می‌کنند توصیه می‌شود.

عناصر شماره گیری کاربردی و صفحه های سه بعدی. حتی در برخی از ساعت‌های پیشرفته می‌توانید صفحه‌هایی با طراحی زیبا پیدا کنید که با شاخص‌های چاپ شده صاف هستند، اما صفحه‌هایی با اجزای متعدد پیچیده‌تر و گران‌تر برای تولید و جمع‌آوری هستند و بنابراین می‌توانند ارزش را نشان دهند. آنها همچنین علاقه بصری پویاتر، احساس بالاتر و دقت سیگنال را از طرف ساعت ساز ارائه می دهند.

فروشگاه ساعت کنز یکی از برترین فروشگاههای ساعت مچی مردانه و زنانه در ایران می باشدو تلاش می کند نسبت به سلیقه های هر شخصی تنوع های انتخابی زیادی ارائه دهد و تلاش می کند بهترین کیفیت را برای مشتریان خود ارائه دهد و ارسال رایگان به تمام نقاط ایران دارد.