آشنایی با انواع لیوان های تبلیغاتی

صنعت تبلیغات در بازاریابی جهانی بسیار حائز اهمیت است. تقدیم هدایای تبلیغاتی مناسب به مخاطبین، یکی از بهترین روش‎ها‎ی تبلیغاتی است که توسط کسب‎وکارهای مختلف پذیرفته شده است. در حال حاضر، کسب‎وکارهای مختلفی نیاز به خرید هدایای تبلیغاتی خاص مانند لیوان‎ها‎ی تبلیغاتی دارند؛ اما انتخاب یک هدیه جدید، منحصر‎به‎فرد و جذاب، بسیار حائز اهمیت‎تر‎ از موضوعات مختلف دیگر است. اگر شما هم قصد دادن لیوان‎ها‎ی تبلیغاتی به‌عنوان هدیه تبلیغاتی را دارید، با ما همراه باشید تا با انواع لیوان تبلیغاتی آشنا شوید.

آشنایی با انواع لیوان‎ها‎ی تبلیغاتی؛ کدام نوع لیوان مناسب‎تر است؟

انواع لیوان‎ها‎ی تبلیغاتی

لیوان‎ها‎ی تبلیغاتی به‌واسطه تنوع بالایی که دارند، می‎توانند گزینه خوبی برای یک هدیه تبلیغاتی در کسب‎وکارهای مختلف محسوب شوند. چرا که هر یک از کسب‎وکارها بر اساس بودجه و نظر خود، می‎توانند اقدام به خرید این لیوان‎ها‎ کنند و به مخاطبین خود ارائه نمایند.

این لیوان‎ها‎ می‎توانند هدیه خوبی برای مناسبت‎ها‎ی متنوع از جمله عید نوروز، شب یلدا، هدایای نمایشگاهی و ... باشند. البته انتخاب درست یک لیوان تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت‎تر‎ از مناسبت آن است. در ادامه به انواع لیوان‎ها‎ی تبلیغاتی موجود در بازار اشاره می‎کنیم.

لیوان شیشه ای یخی

لیوان‎ها‎ی شیشه ای یخی یکی از انواع لیوان‎ها‎یی‎اند‎ که می‎توان با درج لوگو روی آن‎ها‎، از آن‎ها‎ برای تبلیغات استفاده کرد. لیوان‎ها‎ی شیشه ای یخی دارای جنس شیشه‎اند‎؛ اما ظاهر شفافی ندارند. شاید تا‌به‌حال این لیوان‎ها‎ را دیده باشید و از زیبایی آن‎ها‎ شگفت‎زده شده باشید. چرا که این لیوان‎ها‎ در عین مات بودن، زیبایی فوق‎العاده‎ای نیز دارند.

از مزایای لیوان شیشه ای یخی برای تبلیغات، می‎توان به امکان درج لوگو روی آن با هر رنگ و طرحی اشاره کرد. همچنین، به دلیل اینکه این لیوان‎ها‎ شفاف نیستند، می‎توان روی آن‎ها‎ لوگوهای مختلف را با چاپ فوق‎العاده باکیفیت چاپ کرد و از آنها به عنوان لیوان تبلیغاتی استفاده کرد.

انواع لیوان‎ها‎ی تبلیغاتی؛ کدام نوع لیوان برای کسب‎وکار من مناسب‎تر است؟

لیوان سرامیکی

لیوان‎ها‎ی سرامیکی از جمله لیوان‎ها‎ی قدیمی‎اند که برای صنعت تبلیغات مورد استفاده قرار می‎گیرند. این لیوان‎ها‎ دارای ظاهر سرامیک‎اند‎ و معمولا با رنگ سفید به فروش می‎روند. به‌دلیل داشتن ظاهر سرامیکی، به‌راحتی می‎توان هر نوع لوگویی را روی آن درج کرد. به‌همین خاطر، لیوان‎ها‎ی سرامیکی ظاهر بسیار منحصر‎به‎فردی نسبت به لیوان‎ها‎ی شفاف دارند.

البته انتخاب لیوان سرامیکی به‌عنوان لیوان تبلیغاتی بستگی به نظر و سلیقه شما دارد. چرا که این لیوان‎ها‎ معمولا توسط کسب‎وکارهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته‎اند‎. بنابراین، اگر به دنبال یک لیوان تبلیغاتی جدید هستید، می‎توانید لیوان‎ها‎ی دیگر را انتخاب کنید.

 لیوان جادویی

لیوان‎ها‎ی جادویی جزء لیوان‎ها‎ی منحصر‎به‎فرد برای هدیه تبلیغاتی‎اند‎ که ارزش بسیار زیادی دارند. این لیوان‎ها‎ در ابتدا ظاهر ساده‎اي دارند؛ اما زماني که درون آن‎ها‎ آب داغ و جوش ريخته مي شود، يک طرح روي ليوان‎ها‎ نمايش داده مي شود. مي توان هر طرحي را روي ليوان جادويي چاپ کرد؛ اما چون لیوان‎ها‎ی جادویی برای تبلیغات استفاده می‎شوند، بهتر است که با لوگو یا نام برند طراحی شوند.

از مزایای خرید لیوان جادویی به‌عنوان لیوان تبلیغاتی، می‎توان به زیبایی این لیوان‎ها‎، جدید بودن و خاص بودنشان اشاره کرد. بنابراین، اگر به دنبال خرید یک هدیه تبلیغاتی خاص هستید، لیوان جادویی بهترین گزینه برای شماست.

ماگ هیتردار

ماگ هیتردار یکی از جذاب‎تر‎ین انواع لیوان‎ها‎ی تبلیغاتی است که می‎تواند برای کسب‎وکارهای به‎روز و جدید، بسیار مناسب باشد. ماگ هیتردار تبلیغاتی دارای تنوع زیادی از نظر طرح، رنگ و‎اند‎ازه هستند؛ اما به‌دلیل کاربرد بسیار فوق‎العاده‎ای که دارند، می‎توانند با هر نوع طرح و‎اند‎ازه‎ای، برای تبلیغات مناسب و منحصر‎به‎فرد باشند.

تراول ماگ یا ماگ مسافرتی

تراول ماگ یا ماگ‎ها‎ی مسافرتی که ظاهر بسیار جذابی دارند، گزینه‎اي جديد براي هداياي تبليغاتي‎اند‎. اگر به جديد بودن هديه تبليغاتي خود اهميت مي دهيد، اين‎تر‎اول ماگ‎ها‎ بهترين گزينه براي شما هستند. تنوع بالاي ‎تر‎اول ماگ‎ها‎ي موجود در بازار باعث شده است تا بتوان آن‎ها‎ را براي به عنوان لیوان تبلیغاتی برای هر نوع کسب‎وکاري مناسب دانست.

از کجا لیوان تبلیغاتی تهیه کنیم؟

لیوان‎ها‎ی تبلیغاتی جزء محصولات پرفروش تبلیغاتی‎اند‎ که از هر نظر می‎توانند برای تبلیغات مناسب باشند. در این مقاله در مورد انواع لیوان‎ها‎ی تبلیغاتی و مزایای هر کدام صحبت کردیم. در صورت نیاز به خرید هر یک از لیوان‎ها‎ی تبلیغاتی، با شرکت هدایای تبلیغاتی پیشکش، یکی از واردکنندگان انواع لیوان ها و هدایای تبلیغاتی به شماره 02188308440 تماس بگیرید و یا به وبسایت این شرکت به آدرس pishkeshgift.com مراجعه کنید.