خصوصیات انتخاب یک دیوارپوش خوب و با کیفیت

مزایای انتخاب دیوارپوش

شاید مهمترین ملاحظات شما در زنده کردن چشم انداز، سطوح دیوار شما باشد.

گزینه‌های انتخابی شما – چه رنگ و چه دیوارپوش – می‌توانند تأثیر قابل‌توجهی بر اثربخشی هزینه، طول عمر و حتی عملکرد فضای داخلی شما داشته باشند.

با این حال، در مورد دومی، هم در محیط‌های تجاری و هم در خانه‌ها، تصورات غلط رایجی وجود دارد که مهم‌ترین آنها این است که دیوارپوش‌ها بسیار گران هستند. هدف ما این است که با برجسته کردن برخی از روش‌هایی که دیوارپوش‌ ها نه تنها عملی و مقرون به صرفه هستند، بلکه از نظر بصری و زیبایی‌شناختی جذاب‌ترین جایگزین برای هر طرح طراحی هستند، رکورد را ثابت کنیم.

اولین و شاید ضروری ترین مزیت دیوارپوش ها استانداردهای ایمنی در برابر آتش است. ایمنی آتش‌سوزی از طریق تست  تعیین می‌شود، روشی استاندارد که در آن محصولات بر اساس سهم آنها در رشد آتش طبقه‌بندی می‌شوند. یک دیوارپوش با کیفیت در تمام آزمایش های آتش سوزی  آزمایش شده است و به بالاترین سطوح کارایی دست یافته است. به عنوان مثال، کل مجموعه ما به درجه آتش سوزی کلاس B دست می یابد - بالاترین سطح عملکرد ممکن برای یک دیوارپوش تزئینی - و باعث کاهش سرعت گسترش شعله ها، کاهش آسیب و کمک به تخلیه می شود.

یکی از مزایای کلیدی دیوارپوش اکاژ دوام است. بهترین دیوارپوش ها با دقت طراحی شده اند تا در برابر ضربه مقاومت کنند. این به آنها اجازه می دهد تا از سطوح دیوار محافظت کنند و ظاهر خود را در طول زمان حفظ کنند. به این معنی که بر خلاف رنگ، آنها نیازی به نگهداری طولانی مدت پوشش "بازساز" ندارند. پایبندی به بالاترین سطوح دوام به ما این امکان را می دهد که ارائه دهنده دیوارپوش های انتخابی برای امکانات بهداشتی باشیم، صنعتی که دوام و عملکرد را در اولویت قرار می دهد. مجموعه ما همچنین حاوی مواد افزودنی بیوساید برای مقاومت در برابر لکه و سهولت در تمیز کردن است، که یکی دیگر از مزایای انتخاب دیوارپوش به جای رنگ است.

جنبه دوام بالا جای خود را به مزیت عملی دیگری از دیوارپوش ها می دهد - ماهیت ذاتی اقتصادی آنها. یک دیوارپوش بادوام به حداقل نگهداری نیاز دارد و دوام بیشتری دارد. بنابراین، مشخصاً طول عمر طولانی‌تر این جایگزین به کاربران امکان می‌دهد اضافه‌کاری کمتری تولید کنند و در نتیجه در همه چیز از زمان گرفته تا پول و انرژی صرفه‌جویی کنند.

رنگ افکت زنگ، یک دیوارپوش مد روز

پوشش زنگ زده، جدید را با قدیمی ادغام می کند. ترکیبی که به دلیل امکانات تزئینی بسیار زیاد در فضای داخلی بسیار شیک است. می توان از سبک های کلاسیک و روستیک به فضاهای صنعتی و مدرن تر دست یافت.

ظاهری طبیعی و قدیمی که به عنوان روکش دیوار به یک منبع تزئینی مورد تقاضا تبدیل شده است. نه تنها در خانه ها، بلکه در مشاغل بزرگ مانند رستوران ها و هتل ها که موفق به ایجاد یک عنصر زیبایی شناختی از زیبایی می شوند که همه نگاه ها را به خود جلب می کند.

یک اثر بسیار آسان و سریع به لطف رنگ جلوه محصولی که به دیوارهای روکش شده طراحی منحصر به فرد، طبیعی و ماندگاری می بخشد. اما نه تنها در فضاهای داخلی. همچنین می توان از آن در فضای باز برای ایجاد چشمگیرترین نماها استفاده کرد.

گچ ونیزی، دیوارپوشی با سنت فراوان

این ضرب المثل "هر مد از گذشته برمی گردد" نمی تواند درست باشد. این مورد از گچ ونیزی است، پوشش دیواری که در ونیز در قرن پانزدهم ایجاد شد، بازگشته است. حقیقت این است که هرگز ترک نکرده است.

جلوه مرمری که توسط گچ ونیزی به دست آمده است همچنان یکی از پرکاربردترین پوشش های تزئینی برای زیبایی آن است. جالب‌ترین و مبتکرترین پرداخت به اتاقی که در آن اعمال می‌شود، ظرافت و پیچیدگی می‌بخشد.

به لطف بافت دست ساز و براق آن، یک پوشش تزئینی بسیار لوکس به دست می آید. اما فراتر از زیبایی شناسی آن، آنچه که گچ کاری ونیزی را به عنوان پوشش دیواری قابل احترام می کند، دوام و مقاومت آن است. به همین دلیل است که می توان از آن در اتاق نشیمن، اتاق خواب، راهرو و حتی حمام برای مشکل پسندان افراد استفاده کرد.

با میکروسیمان به عنوان پوشش دیوار قرار دهید
محوطه های چشمگیری که در آن از میکروسمنت به عنوان پوشش دیوار استفاده شده است.
پانل های چوبی یا چوب طبیعی، روکش دیوار که در حال افزایش است
چوب یکی از محبوب ترین دیوارپوش ها است، متریالی که کاملاً با انواع متریال مطابقت دارد و اتاقی را که در آن گنجانده شده است دنج تر می کند. این پوشش گرما، هماهنگی و تعادل بین تمام عناصر را منتقل می کند.

شما می توانید انواع مختلف چوب را به عنوان پوشش دیوار انتخاب کنید. بلوط، کاج یا گردو تنها برخی از جایگزین های موجود هستند. فقط یک ایراد وجود دارد. تمام چوب های طبیعی نیاز به مراقبت ویژه با محصولات خاصی دارند که پوشش را براق و مقاوم می کند. ناگفته نماند که گران تر هستند.

به همین دلیل، تقاضا برای موادی که از چوب طبیعی تقلید می کنند در بازار سر به فلک کشیده است. روکش های لمینت به طور قابل توجهی مشابه هستند اما مزیت نگهداری آسان تر و همچنین بسیار ارزان تر را دارند.