درمان کوچکی آلت تناسلی و درمان مشکلات جنسی

خیلی از آقایان فکر می کنند که آلت تناسلی بلندی ندارند و یا نیاز دارند تا آلت تناسلی خود را بزرگ تر کنند در این صفحه به این موضوع می پردازیم که اندازه استاندارد آلت تناسلی آقایان چقدراست ؟ آیا می توانند آن را بزرگتر کنند و اینکه چه راه هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی در آقایان وجود دارد هم راه های  سنتی و هم شیمیایی مانند خرید بیگ پنیس و سایر قرص های افزایش دهنده  طول آلت تناسلی  که  یک بزرگ کننده آلت تناسلی هستند .

اندازه استاندارد آلت تناسلی آقایان چقدر است ؟

همان طور که می دانید بدن هر فرد نسبت به سایر افراد در اشکال و اندازه‌ های مختلفی قرار می گیرد ،به همین دلیل است که بدن هر فرد نسبت به سایرین تفاوت هایی دارد و در اصل این تفاوت بین انسان ها است که جامعه ها را به وجود میاورد. مهم این است که متوجه بشویم که اندازه آلت تناسلی در مردان مانند خیلی از ویژگی های بدنی ما انسان ها  مانند قد، نوع شکل بدنی و ... از ژنتیک والدین به ما به ارث می رسد. تحقیقاتی که صورت گرفته است نشان دهنده آن است که میانگین طول اندازه آلت تناسلی مردان بالغ در زمانی که کاملا به فرم راست است و از ناحیه قسمت پایینی شکم یعنی بالای ته آلت تا نوک آلت تناسلی اندازه گیری شود، بین 5 الی 6 اینچ می باشد ، اما مقایسه بیش از حد خودتان با سایر افراد می تواند منجرب به این شود که فکر کنید اندازه آلت تناسلی شما کوتاه است، با این حال نباید به هیچ عنوان فراموش کنید که همه ما به شکل‌ های مختلف رشد و نمو می کنیم و نباید خودمان را نسب به سایر افراد مخصوصا در مورد حالت بدنیمان مقایسه کنیم.

ولی بعضی مواقع کوتاهی آلت تناسلی می تواند دردسر ساز شود که در آن زمان می توان به آن آلت تناسلی بسیار کوچک گفت و باید در آن شرایط فرد مورد درمان قرار بگیرد ، این شرایط یک نوع حالت واقعی و صرفا مقایسه با سایر افراد نیست که همچنین اغلب به این شرایط میکروفالوس می گویند ، این وضعیت به آلت های تناسلی اشاره می کند که در بدل تولد به طور چشمگیری کوچک‌ تر از حد متوسط است و در زمان کشش بیشتر از 1.9 سانتی متر نخواهد رسید. در مردانی که به بلوغ رسیده اند متوسط اندازه این شرایط کمتر از 2 اینچ می باشد، آلت تناسلی بسیار کوچک می تواند برای مردانی که با این شرایط زندگی می ‌کنند کاملا خسته کننده و همچنین آزار دهنده باشند. در مردان مبتلا به بیماری کوچکی بیش از اندازه آلت تناسلی اغلب بیضه ‌ها و تمام ویژگی‌ های ساختاری دیگر که مرتبط با مردان را دارند و تنها تفاوتی که در آن ها به چشم می آید آلت کوچکی است که در برخی از  موارد به سختی شامل یک بدنه استوانه‌ای می باشد، شما باید بدانید حتی با این شرایط نیزکه فرد دارای یک آلت تناسلی فوق العاده کوچک که در میکروپنیس رایج است، بسیاری از مردان همچنان توانایی این را دارند که از رابطه جنسی خود لذت ببرند و حتی انی امر برایشانن لذت بخش نیز هست و همچنین می توانند مانند سایر مردان تشکیل خانواده بدهند . برای برخی از مردان این موضوع کوچکی آلت تناسلی است که مشکل ایجاد می ‌کند ، اگرچه حتی می‌توانند به وسیله مشاوره درست این موضوع را برطرف کنند.

افرادی که زیر نظر پزشک متوجه این شرایط می شوند می توانند از طریق راهکار های سنتی و شیمیایی مانند داروها و سایر ویتامین ها مشکلشان را بر طرف کنند یکی از بهترین دارو هایی که برای افزایش طول آلت تناسلی وجود دارد قرص بیگ پنیس است که خرید بیگ پنیس و همان طور که اشاره کردیم سایر روش های می تواند برای افزایش طول آلت تناسلی مفید باشد.

راه های افزایش طول آلت تناسلی

آلت تناسلی در مردان به وسیله جریان خون مانند سایر اعضای بدن رشد خواهد داشت اما در این قسمت داشتن ارث مناسب نیست موثر است اما اگر می خواهید طول آلت تناسلی خود را افزایش دهید می توانید از روش هایی که طبیعی هستند استفاده کنید مانند ورزش کردن در دوره نوجوانی و یا اینکه از روش هایی استفاده کنید غیر طبیعی هستند مانند جراحی که به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود چرا که می تواند  در خیلی از موارد خطرناک باشد و همچنین روش دردناکی است و یا تهیه قرص هایی که باعث افزایش طول آلت تناسلی می شود مانند خرید بیگ پنیس و یا مگنارکس که به شما می تواند در افزایش طول آلت تناسلی کمک کند.