آیا دوربین هایک ویژن برای انتقال تصاویر به کابل نیاز دارد؟

امروزه، افراد و کسانی که می خواهند محیط امنی را در اطراف خود به وجود بیاورند از دوربین مدار بسته استفاده می کنند و سوالات زیادی را در مورد قیمت دوربین مدار بسته هایک ویژن می پرسند. باید بدانید دوربین هایک ویژن از بهترین دوربین های بازار است و با ویژگی های خاص و منحصر به فردی که دارد توانسته است به یکی از مهمترین و شناخته شده ترین محصولات بازار تبدیل شود. به همین دلیل، امروزه، بسیاری از افراد ترجیح می دهند محصولات مورد نیاز خود را از برند هایک ویژن تهیه کنند.امروزه امنیت از مهم‌ترین و داغ‌ترین مقوله‌های دنیای تکنولوژی است. مشتریان سیستم‌های امنیتی می‌خواهند از شرایط خانه و محل کار خود در هر لحظه و به بهترین شکل خبردار شوند.

منظور از دوربین تحت شبکه چیست؟

دوربین هایک ویژن دوربینی است که تحت شبکه کار می کند. منظور از دوربین تحت شبکه دوربینی است که برای انتقال دادها و تصاویر نیازمند کابل نیست. در گذشته، برای اینکه دوربین ها بتوانند اطلاعات و داده ها را منتقل سازند به کابل و سیم کشی نیاز داشتند. همین امر باعث شده بود که در صورت خرابی کابل در انتقال داده ها مشکل به وجود بیاید. اما نسل جدید دوربین ها تحت شبکه تولید می شوند و دیگر نیازی به هیچ گونه کابل و سیم کشی وجود ندارد.

مزایای دوربین تحت شبکه چیست؟

اکنون که متوجه شده اید دوربین هایک ویژن تحت شبکه تولید می شود، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید مزایای دوربین هایک ویژن تحت شبکه چیست! این مزایا به شرح زیر هستند:

  • دوربین های تحت شبکه می توانند صداری دو طرفه را در طول شبکه جا به جا نمایند. در واقع، این دوربین ها این قابلیت را دارند که مانند یک تلفت همراه باشند.
  • این دوربین ها بر اساس شبکه های اینترنتی کار می کنند و دیگر نیازی به سیم کشی و کابل کشی نیست.
  • این دوربین ها بر اساس هوش مصنوعی کار می کنند و همین امر باعث شده است آنها مجهز به سیستم های هوشمند باشند.
  • این داده ها از طریق پروتکل های WPAیا TKIP ، WPA2 و یا AES انتقال داده می شوند. این امر باعث می شود امنیت محیط افزایش پیدا کند.
  • دوربین های مداربسته از تکنولوژی PoE برای انتقال برق و تصاویر استفاده می کنند.

آیا دوربین هایک ویژن کیفیت بالایی دارد؟

یکی از مهمترین سوالاتی که در زمان خرید دوربین هایک ویژن پرسیده می شود در این باره است آیا این دوربین ها کیفیت بالایی دارند. بهتر است بدانید این دوربین ها دارای IPهای استانداردی هستند و در برابر گرما، سرما و رطوبت مقاوم هستند. همچنین، پوشش این دوربین ها بسیار مقاوم است و ضربه به آنها فشاری وارد نمی کند. فروش دوربین مدار بسته

آیا کیفیت تصاویر این دوربین بالاست؟

چرا شما دوربین می خرید؟! برای اینکه بتوانید تصاویر با کیفیتی را ضبط کنید و در صورت نیاز بتوانید از آنها استفاده کنید. به همین دلیل، اگر کیفیت تصاویر دوربین بالا نباشد، هرگز نمی تواند به شما کمک کند تا به خواسته های خود برسید. دوربین هایک ویژن دارای تصاویر بسیار با کیفیتی است و رزولشن تصاویر بسیار بالاست. در نتیجه، شما می توانید در مواردی که می خواهید به محیط های قانونی بروید و به این تصاویر استناد کنید، از این دوربین استفاده نمایید.

آیا این دوربین ضمانت نامه دارد؟

دوربین هایک ویژن همراه با ضمانت نامه معتبر به فروش می رسد. زیرا برند هایک ویژن تمامی استانداردهای بین المللی را در ساخت محصولاتش در نظر می گیرد و در تلاش است تا دوبین هایی را به بازار عرضه کند که با نیازهای کاربران همخوانی دارند و به آنها کمک می کند تا محیط امنی را در اطراف خود به وجود بیاورند. خریداران در سراسر دنیا با اطمینان کامل این دوربین ها را خریداری می کنند.

قیمت دوربین مدار بسته چقدر است؟

اگر اکنون اغوا شده اید که برای خرید دوربین اقدام کنید، این سوال به ذهن تان خطور می کند که قیمت بهترین دوربین مداربسته چقدر است. پاسخ به این سوال به موارد متعددی بستگی دارد. همانطور که می دانید دوربین های مدار بسته در ابعاد مختلفی تولید می شوند و همین امر باعث می شود قیمت دوربین مدار بسته متفاوت باشد. هر چقدر قابلیت هایی که در این دوربین ها به کار رفته است بالاتر باشد، به همان اندازه قیمت دوربین مدار بسته افزایش پیدا می کند. با توجه به این مورد توصیه می شود قیمت دوربین مدار بسته را از مراکز معتبر استعلام کنید.

دوربین هایک ویژن را از کجا بخریم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد دوربین هایک ویژن تحت شبکه در اختیار شما قرار دهیم. دوربین های تحت شبکه به دوربین هایی گفته می شود که برای انتقال اطلاعات خود از شبکه های اینترنتی استفاده می کنند و به کابل نیاز ندارند. اگر می خواهید برای خرید دوربین هایک ویژن اقدام کنید، می توانید فروشگاه هایک تجارت وارد شوید. این فروشگاه خدمات متنوعی از جمله مشاوره خرید دوربین های مدار بسته را در اختیار شما قرار می دهد و محصولاتش را با ضمانت نامه به فروش می رساند.