باشگاه پرسپولیس روز شلوغی را داشتهدیدار تیم‌های پرسپولیس و النصر عربستان آخرین بار در ورزشگاه آزادی با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده کشورمان به پایان رسید.

این دیدار در چهارچوب هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۱۵ برگزار شد. مسابقه‌ای که مهدی طارمی در دقیقه ۶۱ از روی نقطه پنالتی تک‌گل برتری پرسپولیس را به ثمر رساند. در آن دیدار حسین عبدی هدایت تیم پرسپولیس را در دست داشت.

اما نکته جالب توجه در آن بازی شادی بعد از گل مهدی طارمی بود. آقای گل لیگ برتر پرتغال در فصل گذشته که همراه با تیم پورتو به این عنوان مهم دست پیدا کرد، در آن روز خاص پس از به ثمر رساندن تک‌گل پرسپولیس با انگشت اشاره روی گردنش خط کشید که این رفتار او باعث شد تا اتفاقات زیادی پس از آن رخ بدهد!یکی از مهمترین حواشی بعد از این شادی گل، حمله کاربران فضای مجازی سعودی به صفحه شخصی مهدی طارمی بود. این اقدام مهدی طارمی به هیچ وجه از سوی طرفداران فوتبال در کشور عربستان و البته بازیکنان تیم النصر جالب نبود. این شادی گل موجب شد تا بازیکنان تیم النصر پس از دریافت گل توسط مهدی طارمی تا پایان بازی خشن‌تر مسابقه را ادامه بدهند و تقریبا در مدت زمان باقی‌مانده تا پایان مسابقه چند نوبت بازی متوقف شد که علت آن درگیری بین بازیکنان تیم النصر با بازیکنان پرسپولیس بود.

لحظه شادی گل زننده گل سوم النصر در بازی رفت مقابل پرسپولیس

ناگفته نماند این شادی گل مهدی طارمی به تلافی حرکت النصری‌ها در دیدار رفت بود. زننده گل سوم تیم النصر پس از به ثمر رساندن گل سوم تیمش مشابه همین حرکت را در ارتباط با تیم پرسپولیس و نماینده کشورمان انجام داد. حسن الراهب گل سوم النصر در بازی رفت بین النصر و پرسپولیس را در دقیقه پنجم وقت‌های تلف‌شده نیمه دوم به ثمر رساند و سپس حرکت ناپسندی را انجام داد.

مهدی طارمی نیز در بازی برگشت به تلافی این رفتار بازیکن تیم عربستانی بعد از زدن گل، شادی جنجالی‌اش را به نمایش گذاشت.

یادآور می‌شود آن بازی جنجالی روز چهارشنبه نوزدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۴، یعنی ۸ سال و ۵ ماه و ۴ روز پیش برگزار شده بود. این آخرین بار بود که دو تیم در ورزشگاه آزادی رودرروی یکدیگر قرار گرفتند.

این دو تیم سه‌شنبه شب هفته آینده بار دیگر در ورزشگاه آزادی و البته این بار بدون حضور تماشاگران به مصاف هم خواهند رفت.

تیم پرسپولیس سرانجام پس از کش‌وقوس‌های فراوان با نبیل باهویی سوئدی به توافق رسید و این بازیکن که اصالت مراکشی دارد رسما به جمع سرخ‌پوشان اضافه شد تا به مدت یک فصل برای پرسپولیس بازی کند.

اما این بازیکن ظاهرا آمار چندان قابل قبولی در گل‌زنی ندارد و مشخص نیست با چه متر و معیاری خریداری شده است!
 

مهرداد خانبان و محمد عسگری دو عضو کادرفنی باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از رسمی شدن انتقال بازیکن سوئدی به پرسپولیس استوری‌های مشترکی در صفحه شخصی اینستاگرامشان منتشر کردند که حاکی از عصبانیت آن‌ها است.باشگاه پرسپولیس روز شلوغی را در آخرین مهلت ثبت قرارداد بازیکنان برای لیگ قهرمانان آسیا سپری کرد و در حالی که کارگزاران مختلف برای معرفی مهاجمان خود به دیدار مدیران باشگاه می‌رفتند، سرانجام یک چهره سوئدی نظر مدیران باشگاه را جلب کرد.

نبیل باهوی بازیکنی بود که پیشنهاد قرارداد یک‌ساله با پرسپولیس را دریافت کرد و موفق شد به جمع سرخ‌پوشان پایتخت بپیوندد تا معادله خط حمله سرخ‌پوشان به عجیب‌ترین شکل ممکن حل شود.

مورد عجیب این قرار داد بی‌خبری یحیی گل‌محمدی از انتقال این بازیکن به پرسپولیس است طوری که یک خبرگزاری مدعی شد که یحیی گل‌محمدی از خرید نبیل باهوی کاملا بی‌اطلاع بوده و مدیرعامل پرسپولیس شخصا این بازیکن را به تیم پرسپولیس تحمیل کرده است (این‌جا).

این اتفاق در حالی رقم خورد که شب گذشته جواد نکونام با حضور تلفنی در برنامه فوتبال برتر دقیقا به همین مورد در باشگاه استقلال اشاره کرد. سرمربی استقلال نیز مدعی بود که علی خطیر بدون اطلاع او بازیکنان خارجی را به استقلال می‌آورد و حتی در مواردی از استراماچونی هم مشاوره گرفته است!